دیدار جمعی از مسئولین لشکری و کشوری با خانواده شهیده مدافع سلامت

به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، به مناسبت فرارسیدن ماه محرم الحرام و به منظور سرکشی از خانواده های معظم شهدا، جمعی از مسئولین لشکری و کشوری با خانواده شهیده مدافع سلامت، فرانک داوودی دیدار کردند.

 پدر این شهیده از رزمندگان دوران دفاع مقدس در غرب و شمال غرب کشور در منطقه ایلام و فرزند شهیده پنج ستونی است که در دوران دفاع مقدس، بر اثر اصابت گلوله توسط رژیم بعث عراق به شهادت رسید.

در این دیدار، سردار داوود غیاثی راد، نماینده ایثارگران ستادکل نیروهای مسلح سردار اکبر ضرغامی، معاون حقوقی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرهنگ پاسدار حسین ملایی، نماینده سازمان بسیج اقشار استان تهران، پویا پارسا نماینده اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان البرز و نمایندگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و دانشگاه علوم پزشکی استان البرز نیز در این دیدار حضور داشتند. در ابتدای این بازدید، سردار غیاثی راد، سلام هیئت رئیسه ستادکل نیروهای مسلح، سردار ایزدی، فرمانده قرارگاه سایبری و تهدیدات نوین ستادکل و رئیس هیئت امنای رزمندگان غرب و شمال غرب کشور را به خانواده شهیده داوودی ابلاغ کرد.

پدر شهیده مدافع سلامت فرانک داوودی در این بازدید به تشریح خاطراتی از دوران دفاع مقدس و شهادت مادر و شش تن از اقوام خود در بمباران ایلام و نیز ایثار، ازخودگذشتگی و فداکاری فرزندش که پرستار مدافع سلامت بود، پرداخت. مادر این شهیده نیز ضمن بیان ویژگی های اخلاقی و رفتاری دخترش، از حضور نمایندگان ستادکل نیروهای مسلح، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، فرماندهی سپاه استان تهران و سایر مسئولین قدردانی کرد.

در پایان این دیدار، لوح سپاسی از سوی ستادکل نیروهای مسلح توسط سردار غیاثی راد، به خانواده شهیده مدافع سلامت فرانک داوودی اهدا شد. نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج نیز با اهدای لوحی از پدر و مادر این شهیده تجلیل به عمل آوردند.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

سمیه بوربور

دیدگاهتان را بنویسید

Skip to content