صفحه اصلی > فرهنگ و هنر : عبدالله دارایی: نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی با ۸۰ غرفه در کرج دایر می‌شود

عبدالله دارایی: نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی با ۸۰ غرفه در کرج دایر می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: در روزهای آتی نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی با ۸۰ غرفه با مشارکت دستگاه های اجرایی در استان در مجاورت پارک نبوت کرج آغاز به کار می کند.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، عبدالله دارایی در دومین نشست کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر چهارمین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی البرز بیان کرد: در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان انجام اقدامات مردم محور و برقراری ارتباط دو سویه با اقشار مختلف جامعه از جمله فعالان اقتصادی بخش خصوصی مدنظر است، در این رابطه نشست ها و جلسات متعددی با کمیسیون مختلف اتاق بازرگانی البرز داشته ایم.

 

وی در ارتباط با برگزاری نمایشگاه و بازارچه عرضه صنایع دستی و محصولات مشاغل خانگی در روزهای آتی گفت: این نمایشگاه مشتمل بر 80 غرفه است و هدف افزایش سطح فروش تولیدات هنرمندان البرزی از جمله زنان سرپرست خانوار برگزار می شود که در قالب مشاغل خانگی در استان فعالیت دارند، در این نمایشگاه تولیدکنندگان نقش مهمی در اجرای امور دارند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: آماده همکاری با کمیسیون گردشگری و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی البرز در زمینه مواردی مانند تخصیص تسهیلات ویژه، اشتغال زایی، اخذ مجوزها در عرصه تولید و صنعت استان هستیم؛ زیرا بر اهدافی مانند کارآفرینی و ایجاد فرصت های اشتغال در البرز متمرکز شده ایم.

 

وی در بخش دیگری در خصوص استفاده از ظرفیت اتباع خارجی برای جبران کسری نیروهای مورد نیاز بخش تولید و صنعت کشور گفت: در این مورد بر طبق قانون کارفرمایان و تولیدکنندگان در حال حاضر نمی‌توانند اتباع خارجی غیرمجاز را به کارگیرند، از طرفی در گام نخست باید تلاش کنیم تا شرایط کار نیروهای ایرانی در دل صنعت را بهبود ببخشیم.

دارایی در مورد به کارگیری زندانیان رای باز زندان در صنایع و بخش های تولیدی استان افزود: در این مورد با حضور قعالان حوزه های پلاستیک و خودرو و دیگر بخش ها که با کمبود جدی نیرو مواجه هستند طی مذاکراتی با ادره کل زندان های استان گفتگوهای لازم را پیش برده ایم.

 

وی ادامه داد: در این مورد مقرر شده است که برای جذب نیرو در حوزه تولید و صنعت استان از زندانیان رای باز دارای جرائم خفیف استفاده شود، در حال حاضر تصمیم مذکور فرصت مناسبی برای رفع چالش ها در این حوزه است.

Print Friendly, PDF & Email

سمیه بوربور

پست های مرتبط

استاندار البرز: طرح تبدیل بخشی از زندان رجایی شهر کرج به دانشگاه فرهنگیان در دستور کار قرار گرفت

کرج – عصر شفافیت – نماینده عالی دولت در استان البرز گفت:…

Print Friendly, PDF & Email
خرداد ۱۳, ۱۴۰۳

حجت الاسلام شکری: طرح شهید خدمت در کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز برپا می شود

کرج – عصر شفافیت – مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد…

Print Friendly, PDF & Email
خرداد ۶, ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

عبدالله دارایی: نمایشگاه و بازارچه صنایع دستی با ۸۰ غرفه در کرج دایر می‌شود

شهرستانهای استان البرز
سمیه بوربور

تعلیق عضویت شهردار و همه اعضای شورای شهر یکی از شهرستان‌های استان البرز

کرج – عصر شفافیت – رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: هفت عضو شورای شهر به همراه شهردار و دو نفر از کارکنان شهرداری یکی از شهرستان‌های استان البرز تا زمان رسیدگی

Print Friendly, PDF & Email
ادامه مطلب »
اجتماعی
سمیه بوربور

مشکلات و گلایه‌های مردم شریف غرب استان البرز مطالبه شد

ساوجبلاغ – عصر شفافیت – در دیدار با رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان البرز  مشکلات و گلایه‌های مردم شریف شهرستان‌های ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ مطالبه شد.

Print Friendly, PDF & Email
ادامه مطلب »
پزشکی و سلامت
سمیه بوربور

عزاداران حسینی از ذبح دام در معابر عمومی خودداری کنند

کرج – عصر شفافیت – سرپرست اداره کل دامپزشکی البرز توصیه‌هایی را به عزاداران حسینی در روز تاسوعا و عاشورا ارائه کرد. به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، علیرضا رفیعی پور

Print Friendly, PDF & Email
ادامه مطلب »
تیر ۲۷, ۱۴۰۳

شناسایی و احضار عاملان هتک حرمت در روز عاشورای حسینی در کرج

کرج – عصر شفافیت – فرمانده انتظامی استان البرز از شناسایی و احضار عاملان هتک حرمت در روز عاشورای حسینی در کرج خبر داد.  به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز،…

Print Friendly, PDF & Email

افزایش دو برابری ظرفیت تولید پساب تصفیه‌خانه فاضلاب شهر جدید مِهِستان

کرج – عصر شفافیت – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از افزایش ظرفیت ورود و تولید پساب تصفیه خانه فاضلاب شهر مهستان به‌ میزان ۲۲ هزار و ۴۰۰ مترمکعب در…

Print Friendly, PDF & Email

تعلیق عضویت شهردار و همه اعضای شورای شهر یکی از شهرستان‌های استان البرز

کرج – عصر شفافیت – رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: هفت عضو شورای شهر به همراه شهردار و دو نفر از کارکنان شهرداری یکی از شهرستان‌های استان البرز تا زمان رسیدگی…

Print Friendly, PDF & Email
نمونه عنوان
Skip to content