صفحه اصلی > آموزش و پرورش و دسته‌بندی نشده و ورزشی : در نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز مطرح شد: ضرورت تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی هیات‌های ورزشی استان البرز/تعامل آموزش پرورش با اداره ورزش و جوانان به توسعه ورزش كمك می‌کند

در نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز مطرح شد: ضرورت تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی هیات‌های ورزشی استان البرز/تعامل آموزش پرورش با اداره ورزش و جوانان به توسعه ورزش كمك می‌کند

کرج – عصر شفافیت – مدیرکل ورزش و جوانان البرز طی نشستی خبری، پاسخگوی سئوالات جمعی از خبرنگاران استان شد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، بهزاد فروغی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در نشست خبری که عصر امروز ۶ شهریورماه ۱۴۰۲ در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد، اظهار داشت: مسئولان روابط عمومی ۵۳ هیات ورزشی و روابط عمومی‌های ادارات ورزش و جوانان استان البرز برای موفقیت و رسیدن به اهداف در اطلاع‌رسانی، به توانمندسازی و ساماندهی نیاز دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به اهمیت موضوع اطلاع رسانی و روابط عمومی گفت: به روابط عمومی اداره کل مأموریت داده‌ایم این شورا را هر چه سریعتر راه اندازی کند.

وی ضمن قدردانی از تلاش های خبرنگاران اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان از نقدهای دلسوزانه و منصفانه اصحاب رسانه استقبال کرده و آن را سرلوحه کار خود قرار می دهد.

فروغی با اشاره افزود: از این پس نشست های خبری به ویژه نشست تخصصی با ورزشی نویسان استان، بیشتر و به طور منظم برگزار می شود.

ضرورت تشکیل کمیته استقبال از قهرمانان ورزشی استان

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز موضوع حمایت در جهت تقویت انگیزه و تلاش ورزشکاران را بسیارمهم ارزیابی کرد و گفت: در صدد هستیم تا در نشستی با حضور هیئت های ورزشی استان ، کمیته استقبال از قهرمانان ورزش استان را راه اندازی کنیم.

وی با اشاره به حضور ۲۲ ورزشکار از البرز در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی، یادآور شد: با این که ردیف اعتباری خاص و مشخصی برای تجلیل از قهرمانان نداریم، اما سعی کرده ایم در حد توان و بضاعت از ملی پوشان اعزامی به بازیهای آسیایی و پاراآسیایی حمایت و تجلیل کنیم.

فروغی تصریح کرد: در صورت مدال آوری ورزشکاران البرز در این رقابتها نیز، با کمک سایر ارگان ها از جمله شهرداری تجلیل ویژه تری از قهرمانان خواهیم داشت.

پیگیر تامین اعتبار پروژه سالن ۶ هزار نفری انقلاب هستیم

فروغی در پاسخ به سئوالی مبنی بر زمان افتتاح پروژه سالن ۶ هزار نفری گفت: جا دارد از شخص استاندار که طی هفته های گذشته چندین بار از این پروژه بازدید کرده و تأکیدات و تذکرات لازم را به ما داشته اند، تشکر و قدردانی ویژه داشته باشم.

وی با بیان این که ” تمام تلاش مان این است که پروژه سالن 6 هزار نفری هر چه سریعتر به بهره برداری برسد ” عنوان کرد: با برآوردهای صورت گرفته و بنا به گفته پیمانکار پروژه، در حال حاضر این سالن برای تکمیل، به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز تصریح کرد: واگذاری املاک تجاری و یا استفاده از طرح مولدسازی، از جمله راه‌های پیشنهادی برای تأمین اعتبار این سالن است.

ادغام ادارات غرب و شرق به خواست و صلاح جامعه ورزشی استان صورت گرفت

وی با اشاره به خواست جامعه ورزش شهرستان جهت ادغام ادارات غرب و شرق کرج، بیان داشت: اولین کسانی که از ادغام دو اداره شرق و غرب کرج استقبال کردند، سرپرستان این دو اداره و اغلب ورزشکاران و هیئت های ورزشی نیز موافق ادغام این دو اداره بودند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به سردرگمی بسیاری از هیئت های ورزشی کرج در زمان تفکیک ادارات غرب و شرق، خاطرنشان کرد: در نهایت نیز با مساعدت و موافقت استانداری و وزارت ورزش و جوانان، ادغام این دو اداره صورت گرفت.

فروغی با بیان این که ” متأسفانه هیچ گاه هیئت های شهرستان کرج نتوانستند از زیر سایه هیئت استان بیرون بیایند ” گفت: می بایست هیئت های ورزشی شهرستان کرج تقویت شده و هیئت های استانی بیشتر کار نظارتی و حمایتی را انجام دهند.

لزوم هم افزایی همه دستگاه ها در جهت توسعه ورزش

وی با بیان این که “ورزش همگانی فقط ورزش صبحگاهی نیست ” گفت: وزارت ورزش و جوانان همواره تأکید ویژه ای برای توسعه و توجه به ورزش همگانی دارد.

فروغی ادامه داد: با توجه به مشکلات زیر ساختی و سرانه ای ورزش استان، بدون هم افزایی بین دستگاه ها از جمله شهرداری، آموزش و پرورش، سپاه و … مشکلات به ویژه در حوزه توسعه ورزش همگانی، حل نمی شود.

وی تأکید کرد: همه باید برای رفع موانع و مشکلات موجود دست به دست هم بدهیم.

تعامل آموزش پرورش با اداره ورزش و جوانان به توسعه ورزش كمك می‌کند

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در پاسخ به سوال خبرنگار عصر شفافیت پیرامون وضعیت ورزش در مدارس استان، استعدادیابی ورزشی در مدارس را دارای اهمیت بالایی دانست و گفت: آموزش و پرورش در استعدادیابی و توسعه ورزش نقش کلیدی و اثرگذاری دارد.

وی مطرح کرد: متأسفانه فاصله زیادی در گذشته بین اداره کل ورزش و جوانان و اداره کل آموزش و پرورش به وجود آمده و ما در تلاشیم تا این فاصله کم شود.

فروغی اضافه کرد: بدون تردید هم افزایی و همکاری این دو دستگاه، آینده ی درخشانی را برای ورزش رقم خواهد زد.

در هفته دولت ۴ هیئت ورزشی استان البرز خانه‌دار شد

وی با اشاره به پروژه های عمرانی هفته دولت یادآور شد: در این هفته افتتاح سالن طبقاتی شهید عجمیان کرج را داشتیم که هیئت های ورزشی کاراته، بوکس، ووشو و بیماران خاص در آن مستقر و صاحب خانه شده اند.

فروغی به کلنگ زنی 3 پروژه دیگر در این هفته اشاره کرد و گفت: با همکاری وزارت نفت، آغاز کار احداث زمین بزرگ چمن مصنوعی شهرستان فردیس که ثمرات پر خیر و برکتی برای ورزش شهرستان به ویژه فوتبال خواهد داشت، در این هفته صورت می گیرد.

وی ادامه داد: استخر شهرک وحدت فردیس نیز که سال ها بلا تکلیف و بلا استفاده رها شده بود، بزودی افتتاح و به بهره برداری می رسد.

با تمام توان پای کار مردم هستیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در پایان تصریح کرد: به عنوان خادم کوچک مردم و سرباز نظام مقدس جمهوری اسلامی عرض می نمایم؛ چیزی که به سود جامعه ورزش و مردم باشد پای کارش می ایستیم و آن که به ضرر جامعه ورزش و مردم باشد انجام نخواهیم داد.

 

گفتنی است؛ این نشست به همت روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور مقصودی سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل، چال اشتری سرپرست گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای، عباس زاده مدیرعامل خانه مطبوعات استان برگزار شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

سمیه بوربور

دیدگاهتان را بنویسید

در نشست خبری مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز مطرح شد: ضرورت تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی هیات‌های ورزشی استان البرز/تعامل آموزش پرورش با اداره ورزش و جوانان به توسعه ورزش كمك می‌کند

اقتصادی
سمیه بوربور

در قالب برگزاری ۷ نشست كميته برنامه ريزی استان البرز: ۱۵,۰۰۰ ميليارد ريال اعتبارات استان در بين شهرستان ها توزيع شد

کرج – عصر شفافیت – نشست های کمیته برنامه ریزی در شهرستان های استان البرز برگزار شد.       به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، توحيد شيريزاد به همراه

Print Friendly, PDF & Email
ادامه مطلب »
اقتصادی
سمیه بوربور

سخنگوی صنعت برق هشدار داد: دو هفته بسیار گرم پیش رو داریم / تلاش برای تامین برق پایدار با مشارکت مردم

کرج – عصر شفافیت – سخنگوی صنعت برق با اشاره به فراگیری منطقه خاورمیانه با موج شدیدتر گرما گفت: دو هفته بسیار گرم پیش روی کشور قرار دارد که امیدواریم با تامین

Print Friendly, PDF & Email
ادامه مطلب »
اجتماعی
سمیه بوربور

مدیرکل استاندارد البرز تاکید کرد: لزوم بازرسی های ادواری مخازن زیر 15سال خودروهای دوگانه‌سوز

کرج – عصر شفافیت – مدیرکل استاندارد استان البرز گفت: از تردد خودروهای دوگانه سوز غیر ایمن نگرانیم. به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، محمد آئینی اظهار داشت: مخازن سی

Print Friendly, PDF & Email
ادامه مطلب »
تیر ۳۰, ۱۴۰۳

در قالب برگزاری ۷ نشست كميته برنامه ريزی استان البرز: ۱۵,۰۰۰ ميليارد ريال اعتبارات استان در بين شهرستان ها توزيع شد

کرج – عصر شفافیت – نشست های کمیته برنامه ریزی در شهرستان های استان البرز برگزار شد.       به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، توحيد شيريزاد به همراه…

Print Friendly, PDF & Email
تیر ۲۹, ۱۴۰۳

سخنگوی صنعت برق هشدار داد: دو هفته بسیار گرم پیش رو داریم / تلاش برای تامین برق پایدار با مشارکت مردم

کرج – عصر شفافیت – سخنگوی صنعت برق با اشاره به فراگیری منطقه خاورمیانه با موج شدیدتر گرما گفت: دو هفته بسیار گرم پیش روی کشور قرار دارد که امیدواریم با تامین…

Print Friendly, PDF & Email
تیر ۲۸, ۱۴۰۳

مدیرکل استاندارد البرز تاکید کرد: لزوم بازرسی های ادواری مخازن زیر 15سال خودروهای دوگانه‌سوز

کرج – عصر شفافیت – مدیرکل استاندارد استان البرز گفت: از تردد خودروهای دوگانه سوز غیر ایمن نگرانیم. به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، محمد آئینی اظهار داشت: مخازن سی…

Print Friendly, PDF & Email
نمونه عنوان
Skip to content