صفحه اصلی > اجتماعی و دسته‌بندی نشده و سیاسی : آیت‌الله حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه کرج: ماهواره‌بر نور ۳ نماد قدرت «ایران قوی» است

آیت‌الله حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه کرج: ماهواره‌بر نور ۳ نماد قدرت «ایران قوی» است

کرج – عصر شفافیت – نماز عبادی سیاسی جمعه هفتم مهرماه شهرستان کرج به امامت آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز و امام‌جمعه کرج در مصلای بزرگ امام خمینی رحمه‌الله علیه اقامه شد.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، آیت‌الله حسینی همدانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه هفتم مهرماه در مصلای بزرگ امام خمینی رحمه‌الله علیه کرج بابیان اینکه در ایام هفته وحدت و روزهای پر خیروبرکت ولادت رسول مکرم اسلام و امام صادق سلام‌الله‌علیهما قرار داریم، بیان داشت: به همه شما اعزه گرامی و بقیه هم استانی‌ها اعم از شیعه و سنی تبریک عرض می‌کنم.

درک مقام و منزلت رسول خدا برای افراد عادی ممکن نیست

وی در ادامه بابیان اینکه امیدوارم بتوانیم حق رسول اکرم را ادا نماییم، اظهار داشت: درک مقام و منزلت رسول خدا برای افراد عادی ممکن نیست اگر هم کسی چیزی بلد است و می‌گوید خودشان اشاره‌کرده‌اند و یا از آیات قرآن‌ به دست‌ می‌آید؛ مثلاً امیرالمؤمنین علیه‌السلام فرمودند: «خداوند موجودی برتر از محمد نیافریده است» یا درک این مطلب خیلی ساده نیست که جابر بن عبدالله انصاری می‌گوید: «به رسول خدا عرض کردم: اولین چیزی که خداوند آفرید چیست؟ فرمود: نور پیامبر تو ای جابر، خداوند آن ‏را نخست خلق کرد و بعد هر خوبی و خیری را از آن آفرید».

پیامبر خدا تجلی رحمت واسعه الهی است

امام‌جمعه کرج با تأکید بر اینکه پیامبر خدا تجلی رحمت واسعه الهی است، عنوان کرد: خود حضرت آن ظرفیت بالا و سعه وجودی خودش را این‌گونه بیان می‌کند: ««لی مَعَ اللهِ وَقْتٌ» برای من با خداوند، وقت و حالتی است که نه فرشته‏ی مقرب و نه پیامبر مرسل و نه بنده‏ای که خداوند دلش را پر از ایمان کرده، قدرت تحمل آن ‏را دارد».

باید تلاش کنیم تا در همه شئون زندگی شبیه رسول خدا بشویم

آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه خاطرنشان ساخت: باید تلاش کنیم تا در همه شئون زندگی فردی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و تعاملات و رفتارها و آنچه قابل‌درک و فهم است و می‌توانیم انجام دهیم، شبیه رسول خدا بشویم و او را همان‌طور که قرآن کریم الگو معرفی کرد، واقعاً الگو بدانیم و با تأسی به او، سیره‌اش را زنده کنیم.

حضرت محمد (صلّی اللّه علیه و آله) رسول همه مردم دنیاست

وی در ادامه با تأکید بر اینکه او رسول همه مردم دنیاست، یادآور شد: در آیه ۱۵۸ سوره مبارکه اعراف فرمود: «قُلْ یا أَیُّهَا النَّاسُ إِنِّی رَسُولُ اللَّهِ إِلَیْکُمْ جَمیعاً…» و یا در آیه ۲۸ سوره مبارکه سباء فرمود: «وَ ما أَرْسَلْناکَ إِلاَّ کَافَّهً لِلنَّاسِ بَشیراً وَ نَذیراً وَ لکِنَّ أَکْثَرَ النَّاسِ لا یَعْلَمُونَ». همچنین مربوط به همه زمان‌ها تا قیامت است، چون خاتم‌النبیین است که آیه ۴۰ سوره مبارکه احزاب به آن اشاره دارد.

پیروی از سنن رسول خدا انسان را خلیفه خدا میکند

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با تأکید بر اینکه باید سیره رسول خدا را بلد باشیم، گفت: در روایت دارد که حضرت فرمودند: «هر کس روش زندگى مرا زنده بدارد، مرا زنده نموده است و کسی که مرا زنده نماید در بهشت همراه من است»؛ بعد اهل‌بیت یکی از مهم‌ترین وظائف خود را در این می‌دیدند که سیره رسول خدا و سبک زندگی او را ترویج و عملیاتی کنند. پیروی از سنن رسول خدا انسان را خلیفه خدا می‌کند.

شخص مسلمان موظف است در ابعاد مختلف زندگی پیامبر اکرم تعقل و تفکر و بعد انجام داشته باشد

آیت‌الله حسینی همدانی تصریح کرد: امیرالمؤمنین علیه‌السلام در خطبه ۱۶۰ نهج‌البلاغه فرمودند: «براى تو همین کافى است که راه و رسم رسول خدا را سرمشق خودت قرار دهى و از آن اطاعت نمایى» بنابراین شخص مسلمان موظف است در ابعاد مختلف زندگی پیامبر اکرم تعقل و تفکر و بعد انجام داشته باشد.

رسول خدا حکومت دینی را برپا و تثبیت کرد تا مردم در امنیت و آرامش زندگی کنند

وی ادامه داد: وقتی به دوره زندگی حضرت نگاه می‌کنیم می‌بینیم یکی از معجزات رسول خدا این بود که از راه طبیعی و باتدبیر توانست جامعه آن روز را اصلاح‌کرده، با ایجاد الفت و انس بین آحاد مردم یک وفاق اجتماعی محکم ایجاد کند، حکومت دینی را برپا و تثبیت کند تا مردم در امنیت و آرامش زندگی کنند.

تبیین سیره سیاسی رسول خدا در ایجاد امت اسلامی ضرورت ویژه دارد

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با تأکید بر اینکه اگر توجه کنیم تمام سیاست‌هایی که رسول خدا در حکومت‌داری بکار برده در مسیر وحدت اسلامی است، ابراز داشت: دقت در این بخش از سیره نبوی که در جهت تحقق وحدت اسلامی است بخصوص در این زمان، تبیین سیره سیاسی رسول خدا در ایجاد امت اسلامی ضرورت ویژه دارد.

اولین کاری که پیامبر کرد جلوگیری از تشتت و پراکندگی جامعه بود

آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه بابیان اینکه اولین کاری که پیامبر کرد جلوگیری از تشتت و پراکندگی جامعه بود، اظهار داشت: شما اگر به وضعیت جهان در عصر بعثت رسول خدا توجه کنید می‌بینید که هیچ حاکمیت سیاسی منسجمی وجود نداشت و هر قبیله‌ای ساز خودش را می‌زد و مستقل از دیگران و طبق آداب و سنن خودش اداره می‌شد و کاملاً جامعه‌ای منحط و پراکنده بودند.

رسول‌الله سایر ملتها را به توحید دعوت کرد تا امت جهانی شکل بگیرد

وی در ادامه بابیان اینکه فقط ده سال زندگی حضرت در مدینه را بررسی کنید تا ببیند از زمان تأسیس نظام اسلامی تا وقت ارتحال چگونه حکومت‌داری کرد، بیان داشت: روش سیاسی رسول‌الله در ایجاد وحدت از مدینه شروع شد و به‌سرعت جزیره‌العرب را گرفت و بعد ادامه داد؛ سایر ملت‌ها را به توحید دعوت کرد تا به جامعه اسلامی ملحق شوند تا امت جهانی شکل بگیرد و دین که همان اسلام است محقق بشود.

دستور به خراب کردن مسجد ضرار و تخریب چهره نفاق برای حفظ وحدت سیاسی جامعه و جلوگیری از تفرقه سیاسی بود

خطیب نماز جمعه کرج در ادامه اذعان داشت: در این مسیر هم هرچه که مانع وحدت بود و یا مزاحمت ایجاد می‌کرد را برمی‌داشت. دستور به خراب کردن مسجد ضرار و تخریب چهره نفاق برای حفظ وحدت سیاسی جامعه و جلوگیری از تفرقه سیاسی بود. آیه ۱۰۷ سوره مبارکه توبه به زیبایی فرمود: ««وَ الَّذینَ اتَّخَذُوا مَسْجِداً ضِراراً وَ کُفْراً وَ تَفْریقاً بَیْنَ الْمُؤْمِنینَ …» کسانى که مسجدى ساختند براى زیان رساندن و تقویت کفر و تفرقه‏افکنى میان مؤمنان…»

دعوت به توحید و جلوگیری از تفرقه و ایجاد امت واحده

آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه افزود: حتی وقتی حضرت برای ملوک و پادشاهان نامه‌هایی ارسال کرد، اگر به متن آن‌ها نگاه کنید دعوت به توحید و جلوگیری از تفرقه و ایجاد امت واحده است. مثلاً در نامه به حاکم مسیحى اسکندریه و یا نامه‏اى که برای قیصر روم فرستاده‌اند به مسئله توحید به‌عنوان عامل وحدت بین مسیحیان با مسلمین اشاره فرمودند؛ حضرت جنگ‌های متعددی داشت اما ریشه این جنگ‌ها جهانی‌شدن دین خداست. به مسلمین امر می‌کند: «وَ قاتِلُوهُمْ حَتَّى لا تَکُونَ فِتْنَهٌ وَ یَکُونَ الدِّینُ لِلَّه…» در سوره بقره و انفال.

وی در ادامه بابیان اینکه انقلاب اسلامی هم در همین مسیر قدم برمی‌دارد، اظهار داشت: بیانات حضرت امام را ملاحظه بفرمائید همان روزها از جهان اسلام و امت واحده و متصل شدن انقلاب به انقلاب جهانی سخن گفتند. حضرت آقا هم در بیانیه گام دوم همین مسیر را برای انقلاب تعیین فرمودند.

نظام اسلامی در مسیر سیره پیامبر و مکتب اهل‌بیت که امروز در نظام مدیریتی ولایت‌فقیه تجلی کرده، قدم برمیدارد

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز بابیان اینکه سیره رسول خدا، دستورالعمل امروز ماست و همه باید تا رسیدن به دولت مهدوی و امت واحد در مسیر وحدت امت اسلامی حرکت کنیم، گفت: نظام اسلامی در مسیر سیره پیامبر و مکتب اهل‌بیت که امروز در نظام مدیریتی ولایت‌فقیه تجلی کرده، قدم برمی‌دارد و مشی وحدت‌آفرینی در همه سیاست‌هایش چه داخل و چه خارج دارد.

آیت‌الله حسینی همدانی در ادامه افزود: اگر می‌بینید ایران و به‌تبع آن خط مقاومت بر اساس دستور قرآنی خودش را تقویت می‌کند و در عرصه‌های مختلف قوی می‌کند، به جهت بازدارندگی و بعد توان اثرگذاری است که کسی نتواند وحدت را به هم بزند.

ماهواره‌بر نور ۳ نماد قدرت «ایران قوی» است

وی بابیان اینکه امروز که ایران اسلامی خودش را مجهز به انواع تسلیحات و عوامل بازدارنده مثل موشک‌ها و پهپادها و دیگر سخت‌افزارها و نرم‌افزارها کرده دستور خدا و رسول خداست تا بتواند امنیت و آرامش را برقرار کند، گفت: همین آزمایش اخیر درباره ماهواره‌بر نور ۳ که اولاً نماد ما می‌توانیم است که در تحریم صد در صد، موشک بسازیم و هم نماد قدرت ایران قوی است و این قوت دل دوستان را شاد و چشم دشمنان را کور می‌کند.

نظام استکباری عالم دائماً در مسیر تفرقه‌افکنی موج ایجاد میکند

رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان البرز در ادامه تصریح کرد: البته در مقابل ما اتفاقاً نظام استکباری عالم دائماً در مسیر تفرقه‌افکنی موج ایجاد می‌کند تا شاید بتواند با به وجود آوردن تشتت و تحریک بعضی گسل‌ها به اهداف خودش برسد. اولاً تا بتواند سعی می‌کند با دین مبارزه کند و دین را متهم کند تا شاید کسی دین‌دار نشود. بعد که دید نمی‌شود، می‌رود سراغ دینی که زنده و پویاست و مردم دنیا به سمت او گرایش پیداکرده‌اند؛ یعنی اسلام. لذا تا بتوانند اسلام‌ستیزی می‌کنند با توهین به رسول خدا با عکس و کاریکاتور و فیلم و پاره کردن و آتش زدن قرآن و در ابعاد سیاسی و اقتصادی و فرهنگی تا بتوانند دشمنی می‌کنند؛ حتی مستقیم و نیابتی اقدام به نسل‌کشی از مسلمین می‌کنند که می‌بینید در نیجریه و میانمار و جاهای مختلف دنیا چگونه جنایت می‌کنند.

برای مبارزه با اسلام قانون وضع میکنند

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه برای مبارزه با اسلام قانون وضع می‌کنند، گفت: همین حمایتی که از رژیم پلید و سفاک صهیونیستی می‌کنند در مسیر مبارزه با اسلام است؛ اما به فضل الهی به‌زودی همه عالم اضمحلال مفتضحانه رژیم غاصب کودک کش را خواهند دید.

وی در ادامه بیان داشت: گاهی موج اسلام هراسی راه می‌اندازد و در مقابل اسلام فرقه‌های کاذب و معنویت‌های دروغ درست می‌کند. گاهی شیعه هراسی راه می‌اندازد و بقیه فرق مسلمین را از شیعه می‌ترساند و به بقیه مردم جهان القاء می‌کند که شیعیان خطرناک هستند بعد می‌رسند به ایران؛ گاهی ایران هراسی را در دنیا به‌طور عام و در غرب آسیا به‌طور خاص ترویج می‌کند تا شاید محور مقاومت از کار بیفتد.

به افراد انقلابی انگ تندروی میزنند تا شاید بتوانند ریزشی ایجاد کنند

امام‌جمعه کرج در ادامه بابیان اینکه گاهی برای اینکه افراد داخل کشور را به خود مشغول کند انقلابی هراسی راه می‌اندازد، گفت: به افراد انقلابی انگ تندروی و امثال این‌ها می‌زنند تا شاید بتوانند ریزشی ایجاد کنند؛ اما به فضل خدای تعالی جبهه استکباری تا امروز در هیچ‌کدام از نقشه‌هایش نتوانسته است موفقیت کامل را به دست بیاورد؛ و یکی از نشانه‌هایش در داخل حضور گسترده در مسائل مربوط به اسلام و انقلاب است. اقل آن این است که نمازگزاران جمعه به‌عنوان نماد عناصر مذهبی و انقلابی هر جمعه آمریکا را به‌عنوان نماد استکبار و شیطان بزرگ نفرین می‌کنند.

مهم‌ترین راهی که جهان اسلام برای مقابله با جبهه استکباری دارد توجه به سیره نبوی است

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه مهم‌ترین راهی که جهان اسلام برای مقابله با جبهه استکباری دارد توجه به سیره نبوی است؛ یعنی وحدت امت اسلامی، گفت: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب تأکیددارند، ما باید خودمان را قوی کنیم؛ این دستور قرآن کریم است؛ و البته قدرت فقط در مسائل نظامی خلاصه نمی‌شود؛ خود ایشان عبارتی دارند که فرمودند: «این قوّت خیلى وسیع‌تر از دامنه‌ى قوّت نظامى است. ابعاد قوّت ابعاد وسیعى است، ابعاد اقتصادى دارد، قوّت اقتصادى، قوّت علمى، قوّت فرهنگى، قوّت سیاسى، که زمینه‌سازِ قوّت سیاسى، استقلالِ سیاسى است و قوّت تبلیغى. باگذشت زمان، عرصه‌هاى دیگرى براى تقویت کشور و ملّت به وجود مى‌آید. امروز حفظِ جمعیّتِ جوانِ کشور یکى از ابزارهاى قوّت است».

بحث فرزند آوری و حفظ جمعیت جوان کشور باید به یک گفتمان پرتکرار تبدیل شود / یکی از عوامل عمده قدرت و اقتدار و پیشرفت کشور کثرت نفرات است

وی در ادامه بابیان اینکه ما هم چندین خطبه راجع به جمعیت گفتیم، اظهار داشت: باید هم دائم تکرار کرد تا به گفتمان تبدیل شود. بحث فرزند آوری و حفظ جمعیت جوان کشور باید به یک گفتمان پرتکرار تبدیل شود و همه در این مسئله اقدام داشته باشند؛ این تأکید بر افزایش جمعیت را دوستان جوان حتی میان‌سالان جدی بگیرید. خدای تعالی در قرآن کریم در آیه ۸۶ سوره مبارکه اعراف تصریح می‌کند: ««وَاذْکُرُوا إِذْ کُنتُمْ قَلِیلًا فَکَثَّرَکُمْ». به یاد آوردید زمانى که جمعیت اندکى بودید، ولى پروردگارتان شما را فزونى داد». این آیه می‌فرماید یکی از عوامل عمده قدرت و اقتدار و پیشرفت کشور کثرت نفرات است.

فرزند آوری جهاد است

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در ادامه تصریح کرد: اینکه تأکید می‌کنند به حفظ جمعیت جوان، جوانی که ولود است و می‌تواند فرزند آوری کند چون نمی‌شود واردش کرد. مثل سلاح نیست که بخواهید جوان وارد کنید. باید خود کشور تولید داشته باشد. این را جدی بگیرند؛ بانوان محترم، برادران، آقا دستور جهاد داد؛ این جهاد است.

مواظب باشید پیرو و مبلغ روش فرعون نشوید

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه نگذارید وقت بگذرد، گفت: مواظب باشید پیرو و مبلغ روش فرعون نشوید. در آیه ۴ سوره مبارکه قصص دارد که فرعون بعدازاینکه سلطه پیدا کرد چند کار کرد؛ اول اینکه مردم را فرقه فرقه کرد. تفرقه‌اندازی کرد و این روش مستکبرین است که امروز بحث کردیم. دومین کاری که کرد تحدید نسل کرد؛ تلاش بر کاهش جمعیت داشت. جلوی رشد نسل را گرفت؛ و سوم دختران و زنان را نگه می‌داشت تا آنان را فاسد کند و نسل را به فحشاء بکشاند. کسانی که در این مسیر حرکت می‌کنند و بعضی جلوگیری‌ها را دارند و بعضی تشویق‌ها را دارند، این‌ها فرعون هستند. فکر، فکر فرعونی است. روش، روش فرعونی است.

دستگاه‌های متولی در امر فرزند آوری ترک فعلها را باید کنار بگذارند

وی در ادامه یادآور شد: دستگاه‌های متولی در بحث ازدواج آسان و فرزند آوری و جمعیت، کمک به باروری ناباروران که لااقل الآن ما ۴ میلیون نابارور داریم که می‌شود بعضی از این‌ها را با مسائل پزشکی به میدان آورد؛ هزینه‌هایی دارد؛ افراد باید ورود کنند. در استان هم مقتضیاتش فراهم‌شده کسانی که هستند اقدام کنند. دستگاه‌های متولی در این امور ترک فعل‌ها را باید کنار بگذارند؛ و اقدام لازم را داشته باشند.

طرح‌هایی که در شهر و استان ریخته می‌شود کلان نگر و آینده‌نگر باشند

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز در بخش دیگری با اشاره به نکته استانی، گفت: طرح‌هایی که برای رشد و آبادانی شهر ریخته می‌شود جامع و کامل باشد همه جوانب آن دیده شود. برای مقطع یک سال و دو سال و پنج سال دیده نشود. برای ۱۰۰ سال و ۲۰۰ سال آینده دیده شود. این وضعیتی که گاهی در داخل شهر به هم می‌پیچد برای این است که وقتی متولیان امر خواستند کار کنند ۱۰ سال آینده را دیده‌اند، ۵ سال را دیده‌اند، بعد در آن گیر کردند. حتماً مصلحت عامه دیده شود. نکند خدای‌نکرده برای اینکه ما هم کاری کردیم و دیده شویم باشد؛ بعد گرفتاری مردم بیشتر باشد. هزینه کردن بیت‌المال را دقت داشته باشید. در طرح‌هایی که ریخته می‌شود کلان نگر و آینده‌نگر باشند؛ بزرگ ببینند مسائل را.

انیمیشن بچه زرنگ را حتماً ببینید

آیت‌الله حسینی همدانی در بخش دیگری در توصیه‌ای فرهنگی، اظهار داشت: توصیه فرهنگی هم اینکه دوستان بخصوص دوستان نوجوان و جوان این فیلم انیمیشن بچه زرنگ را حتماً ببینید. نکات ارزنده‌ای دارد.

واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اشتهارد احتیاج به نیروی کار دارند

وی در بخش دیگری بیان داشت: نکته اقتصادی اینکه واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اشتهارد احتیاج به نیروی کار دارند. واقعاً الآن آنجا شاید بیش از هزار نفر کارگر و کار کننده می‌خواهد؛ و دائم هم راجع به بیکاری صحبت می‌شود. این فرصتی است که هم نگذارید آن صنعت‌ها بخوابد و هم مشغول کار باشند افراد و بهره ببرند. آن شهرک صنعتی را دریابید.

فرزندان شما در بحث امنیت و اطلاعات کشور کارهای بسیار مهمی را انجام دادند

خطیب نماز جمعه کرج در خاتمه عنوان داشت: سربازان گمنام حضرت ولی‌عصر ارواحنا فداه که گمنام‌اند اما نام‌آشنا؛ در طول یک سال اخیر به‌خصوص این چند ماه، فرزندان شما در بحث امنیت و اطلاعات کشور در همه نیروها به‌خصوص سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات کارهای بسیار مهمی را انجام دادند برای حفظ امنیت و برای حفظ دستاوردهای کشور که باید دائم به این عزیزانمان دعا کنید.

Print Friendly, PDF & Email

سمیه بوربور

پست های مرتبط

مدیرکل استاندارد البرز تاکید کرد: لزوم بازرسی های ادواری مخازن زیر 15سال خودروهای دوگانه‌سوز

کرج – عصر شفافیت – مدیرکل استاندارد استان البرز گفت: از تردد…

Print Friendly, PDF & Email
تیر ۲۸, ۱۴۰۳

مقابله با تغییر کاربری 175هکتار از اراضی کشاورزی کرج 

کرج – عصر شفافیت – دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز…

Print Friendly, PDF & Email
تیر ۲۷, ۱۴۰۳

شناسایی و احضار عاملان هتک حرمت در روز عاشورای حسینی در کرج

کرج – عصر شفافیت – فرمانده انتظامی استان البرز از شناسایی و…

Print Friendly, PDF & Email
تیر ۲۷, ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید

آیت‌الله حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه کرج: ماهواره‌بر نور ۳ نماد قدرت «ایران قوی» است

اقتصادی
سمیه بوربور

در قالب برگزاری ۷ نشست كميته برنامه ريزی استان البرز: ۱۵,۰۰۰ ميليارد ريال اعتبارات استان در بين شهرستان ها توزيع شد

کرج – عصر شفافیت – نشست های کمیته برنامه ریزی در شهرستان های استان البرز برگزار شد.       به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، توحيد شيريزاد به همراه

Print Friendly, PDF & Email
ادامه مطلب »
اقتصادی
سمیه بوربور

سخنگوی صنعت برق هشدار داد: دو هفته بسیار گرم پیش رو داریم / تلاش برای تامین برق پایدار با مشارکت مردم

کرج – عصر شفافیت – سخنگوی صنعت برق با اشاره به فراگیری منطقه خاورمیانه با موج شدیدتر گرما گفت: دو هفته بسیار گرم پیش روی کشور قرار دارد که امیدواریم با تامین

Print Friendly, PDF & Email
ادامه مطلب »
اجتماعی
سمیه بوربور

مدیرکل استاندارد البرز تاکید کرد: لزوم بازرسی های ادواری مخازن زیر 15سال خودروهای دوگانه‌سوز

کرج – عصر شفافیت – مدیرکل استاندارد استان البرز گفت: از تردد خودروهای دوگانه سوز غیر ایمن نگرانیم. به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، محمد آئینی اظهار داشت: مخازن سی

Print Friendly, PDF & Email
ادامه مطلب »
تیر ۳۰, ۱۴۰۳

در قالب برگزاری ۷ نشست كميته برنامه ريزی استان البرز: ۱۵,۰۰۰ ميليارد ريال اعتبارات استان در بين شهرستان ها توزيع شد

کرج – عصر شفافیت – نشست های کمیته برنامه ریزی در شهرستان های استان البرز برگزار شد.       به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، توحيد شيريزاد به همراه…

Print Friendly, PDF & Email
تیر ۲۹, ۱۴۰۳

سخنگوی صنعت برق هشدار داد: دو هفته بسیار گرم پیش رو داریم / تلاش برای تامین برق پایدار با مشارکت مردم

کرج – عصر شفافیت – سخنگوی صنعت برق با اشاره به فراگیری منطقه خاورمیانه با موج شدیدتر گرما گفت: دو هفته بسیار گرم پیش روی کشور قرار دارد که امیدواریم با تامین…

Print Friendly, PDF & Email
تیر ۲۸, ۱۴۰۳

مدیرکل استاندارد البرز تاکید کرد: لزوم بازرسی های ادواری مخازن زیر 15سال خودروهای دوگانه‌سوز

کرج – عصر شفافیت – مدیرکل استاندارد استان البرز گفت: از تردد خودروهای دوگانه سوز غیر ایمن نگرانیم. به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، محمد آئینی اظهار داشت: مخازن سی…

Print Friendly, PDF & Email
نمونه عنوان
Skip to content