صفحه اصلی > آموزش و پرورش و دسته‌بندی نشده و فرهنگ و هنر : یک روز شاد و به‌یادماندنی برای دانش‌آموزان شهدای غواص حصارک

یک روز شاد و به‌یادماندنی برای دانش‌آموزان شهدای غواص حصارک

کرج – عصر شفافیت – سی‌امین رویداد نجات قطره‌ها روز شنبه ۱۸ آذرماه ۱۴۰۲ مهمان آموزشگاه شهدای غواص در محله حصارک بالا بود.

 

به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، فاطمه بهزادی؛ مدیر شیفت چرخشی مدرسه شهدای غواص در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: «مدرسه شهدای غواص که به همت اداره کل نوسازی مدارس استان البرز در سال ۱۳۹۴ به متراژ ۱۶۹۰ متر مربع احداث شده است، ۳۳۰ دانش‌آموز در دوره اول ابتدایی دارد.»

او ضمن اعلام آمادگی برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در فضای آموزشگاه به لزوم توجه به مقوله فرهنگسازی از سنین پایین تأکید کرد.

مشکلات مدرسه شهدای غواص، در درجه اول آسفالت حیاط و خراب بودن یکی از پمپ‌هاست که امید است مسئولان مربوطه با خواندن این خبر، این مشکلات را رفع کنند.

نسترن کیوان‌پور؛ مدیر اجرایی پویش نجات قطره‌ها با بیان اینکه رویدادهای محیط زیستی عموما رویکرد ترویج سلامتی در جوامع محلی را دنبال می‌کنند گفت: «هدف ما این است که در فرآیند مشارکتی، شرایطی ایجاد کنیم که موضوعات مربوط به سلامتی و محیط زیست در ذهن کودکان و نوجوانان ماندگار باشد و سبک زندگی مردم به واسطه‌ی شرکت در رویدادهای شاد و علمی، در جهت احترام به محیط زیست تغییر کند».

او به تعامل و ارتباط با مدارس استان البرز اشاره کرد و گفت: «خوشبختانه علاوه بر استفاده از ظرفیت بالای این فضاها برای کارهای فرهنگی و آموزش شهروندی، به دلیل بستر رسانه‌ای پویش، فرصتی برای انعکاس مشکلات و کاستی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستم آموزشیِ این مدارس فراهم است تا بتوان در کنار برگزاری رویداد نقاشی دیواری، بخشی از مشکلات دانش‌آموزان را رفع کرد».

کیوان‌پور در پایان به همکاری نهادهای مختلف نیز اشاره کرد و گفت: «شرکت آب منطقه‌ای استان البرز به‌عنوان همکار کلیدی، از زمان برگزاری اولین پویش تاکنون، در قالب برگزاری کارگاه‌های آموزش شهروندی برای کودکان و مادران همراه ما بوده است. هم‌چنین شرکت رنگسازی نیپون حامی مالی پویش نجات قطره‌هاست که در راستای دغدغه‌های محیط زیستی و مسئولیت اجتماعی، همکاری تنگاتنگی با ما دارد».

Print Friendly, PDF & Email

سمیه بوربور

دیدگاهتان را بنویسید

یک روز شاد و به‌یادماندنی برای دانش‌آموزان شهدای غواص حصارک

شهرستانهای استان البرز
سمیه بوربور

تعلیق عضویت شهردار و همه اعضای شورای شهر یکی از شهرستان‌های استان البرز

کرج – عصر شفافیت – رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: هفت عضو شورای شهر به همراه شهردار و دو نفر از کارکنان شهرداری یکی از شهرستان‌های استان البرز تا زمان رسیدگی

Print Friendly, PDF & Email
ادامه مطلب »
اجتماعی
سمیه بوربور

مشکلات و گلایه‌های مردم شریف غرب استان البرز مطالبه شد

ساوجبلاغ – عصر شفافیت – در دیدار با رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان البرز  مشکلات و گلایه‌های مردم شریف شهرستان‌های ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ مطالبه شد.

Print Friendly, PDF & Email
ادامه مطلب »
پزشکی و سلامت
سمیه بوربور

عزاداران حسینی از ذبح دام در معابر عمومی خودداری کنند

کرج – عصر شفافیت – سرپرست اداره کل دامپزشکی البرز توصیه‌هایی را به عزاداران حسینی در روز تاسوعا و عاشورا ارائه کرد. به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز، علیرضا رفیعی پور

Print Friendly, PDF & Email
ادامه مطلب »
تیر ۲۷, ۱۴۰۳

شناسایی و احضار عاملان هتک حرمت در روز عاشورای حسینی در کرج

کرج – عصر شفافیت – فرمانده انتظامی استان البرز از شناسایی و احضار عاملان هتک حرمت در روز عاشورای حسینی در کرج خبر داد.  به گزارش پایگاه خبری عصر شفافیت از البرز،…

Print Friendly, PDF & Email

افزایش دو برابری ظرفیت تولید پساب تصفیه‌خانه فاضلاب شهر جدید مِهِستان

کرج – عصر شفافیت – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از افزایش ظرفیت ورود و تولید پساب تصفیه خانه فاضلاب شهر مهستان به‌ میزان ۲۲ هزار و ۴۰۰ مترمکعب در…

Print Friendly, PDF & Email

تعلیق عضویت شهردار و همه اعضای شورای شهر یکی از شهرستان‌های استان البرز

کرج – عصر شفافیت – رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: هفت عضو شورای شهر به همراه شهردار و دو نفر از کارکنان شهرداری یکی از شهرستان‌های استان البرز تا زمان رسیدگی…

Print Friendly, PDF & Email
نمونه عنوان
Skip to content